Co to jest Bitcode AI? Kompletna recenzja przewodnika o Bitcode AI

Jak to działa?

Zarejestruj się

Bitcode AI Każdy może dołączyć do Programu Partnerskiego Bitcode AI. Jeśli nie masz jeszcze konta Bitcode AI, utworzenie go zajmie tylko kilka minut. Po zalogowaniu się na swoje konto, będziesz mógł uzyskać dostęp do Panelu Partnera i zacząć generować Kody Polecające. Udostępniaj kody polecające na wszystkich swoich portalach społecznościowych.

Buduj

Rozpowszechniaj informacje wśród swoich kolegów traderów kryptowalutowych lub w swoich społecznościach kryptowalutowych. Podaruj im opłatę zwrotną w wysokości 6% przy rejestracji. Zbuduj społeczność entuzjastów kryptowalut w oparciu o wzajemne relacje, które istnieją w Twojej sieci.Aby pomóc Ci w zarządzaniu strategią, do każdego wygenerowanego linku można również przypisać etykietę.

Śledź

Bitcode AI Coin Pulpit Afilianta jest bardzo przydatny przy śledzeniu wydajności twoich kodów polecających. Możesz również zobaczyć, ile zarobiłeś i jak Twoi poleceni radzą sobie do tej pory poprzez Dashboard. Nie musisz się martwić o prywatność, ponieważ wszyscy poleceni będą wyświetlani w pseudonimach bez ujawniania jakichkolwiek danych osobowych.

Zarabiaj na

Za każdym razem, gdy Twoi poleceni dokonają transakcji lub wykonają określone działania na platformie, otrzymasz procent od ich opłat za transakcje i zasilenie depozytu zabezpieczającego. Dzieje się to w czasie rzeczywistym, widocznym na Twoim pulpicie nawigacyjnym dla partnerów. Aby uczynić to jeszcze bardziej interesującym, będziesz otrzymywał procent od obrotu i opłat za finansowanie depozytu zabezpieczającego z maksymalnie trzech poziomów w Twojej sieci poleconych.

Co to jest Bitcode AI?

Bitcode AI stara się to osiągnąć poprzez dostarczanie użytkownikom najnowocześniejszych narzędzi transakcyjnych, innowacyjnej technologii i niezrównanego poziomu obsługi klienta. Sektor aktywów cyfrowych rozwija się w zawrotnym tempie. Dotrzymanie kroku tak szybkim innowacjom technologicznym wymaga równie przyszłościowego i sprawnego podejścia. Dostarczają najnowocześniejsze usługi w zakresie obrotu aktywami cyfrowymi dla użytkowników i globalnych dostawców płynności.

Mocno wierzą, że najlepsze doświadczenia w handlu kryptowalutami powinny być dostępne dla każdego, ponieważ założona w 2012 roku giełda kryptowalut zawsze była na czele innowacji technologicznych w handlu aktywami cyfrowymi. Zespół zdobył bezcenne doświadczenie w technologii Blockchain, a platforma umocniła swoją pozycję jako miejsce, w którym inwestorzy i instytucje handlujące aktywami cyfrowymi mogą dokonywać transakcji.

Bitcode AI Coin Oprócz pakietu zaawansowanych funkcji handlowych i narzędzi do tworzenia wykresów, Bitcode AI zapewnia dostęp do finansowania P2P, rynku pozagiełdowego i transakcji zabezpieczających dla szerokiego wyboru aktywów cyfrowych i instrumentów pochodnych. Strategia Bitcode AI koncentruje się na dostarczaniu najlepszych doświadczeń w zakresie handlu kryptowalutami dla profesjonalnych traderów i dostawców płynności na całym świecie poprzez dostarczanie najnowocześniejszych technologii.